Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Clinique Happy Holiday Clinique dla kobiet

Clinique Happy Holiday Clinique dla kobiet

Clinique Happy Holiday marki Clinique to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka i wawrzyn; nutą serca jest orchidea; nutami bazy są lilia, magnolia i gardenia tahitańska.

Grejpfrut Bergamotka Wawrzyn

Orchidea

Lilia Magnolia Gardenia tahitańska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clinique Happy Holiday by Clinique.

Clinique Happy Holiday Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clinique Clinique Happy Holiday, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clinique Clinique Happy Holiday, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clinique Happy Holiday marki Clinique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clinique Happy Holiday marki Clinique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Hermes Rouge Hermes Givenchy Ysatis Giorgio Armani Armani Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Carthusia Fiori di Capri Jil Sander Jil Sander Woman III Betty Barclay Amazing Love Lancaster Lancaster Eau de Concentree Long Lost Perfume Memoire Cherie Roberto Capucci Filly La Bouquetiere Delice Infini Faberlic Ivresse de L´amour