Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Clinique Happy Clinique dla mężczyzn

Clinique Happy Clinique dla mężczyzn

Mam: 21 Miałem: 32 Chcę: 13 Ukochany zapach: 1

morski
Clinique Happy Clinique dla mężczyzn Zdjęcia Clinique Happy Clinique dla mężczyzn Zdjęcia Clinique Happy Clinique dla mężczyzn Zdjęcia Clinique Happy Clinique dla mężczyzn Zdjęcia Clinique Happy Clinique dla mężczyzn Zdjęcia Clinique Happy Clinique dla mężczyzn Zdjęcia Clinique Happy Clinique dla mężczyzn Zdjęcia

Clinique Happy marki Clinique to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Clinique Happy został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są lima, nuty zielone, mandarynka, cytryna i nuty morskie; nutami serca są frezja, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są cyprys, piżmo, drzewo gwajakowe i cedr.

Lima Nuty zielone Mandarynka Cytryna Nuty morskie

Frezja Jaśmin Konwalia Róża

Cyprys Piżmo Drzewo gwajakowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clinique Happy by Clinique.

Clinique Happy Recenzje Perfum

p_vacvavik
p_vacvavik

Najlepszy męski zapach, świeży, ale intensywny .
Majstersztyk

gingerjane
gingerjane

Moje ulubione mężczyźniane! <3
Przemocą prawie wymogłam na swoim byłym partnerze, żeby je nosił. Dziwił się, że się tak szybko mu kończą, ale nie znał sekretu - TO JA! To ja mu je podbierałam namiętnie! Damska wersja nie zaspokaja mnie tak jak men edyszyn.
Był kiedyś taki rymowaniec: "konwalia, balia, wściekły pies". To właśnie po delikatnym sparafrazowaniu jest Happy: konwalia, balia z morską wodą w środku, wściekła bergamotka.
Kocham je jak Kobranocka Irlandię, są ożywcze, przytulaste, trzymają mnie mocno w swoich objęciach, ale i tak się oglądają za innymi pannami. Intrygujące na mnie, podkreślające bezpieczeństwo na facecie.

Jakub1965
Jakub1965

Miałem kiedyś senne marzenie. Chciałem pachnieć jak świezo wycisniety sok pomarańczowy o poranku. To nie był jeszcze koniec moich urojeń. Śniłem, żeby aromat ten zmieszał sie jeszcze z dymkiem unoszącym z filizanki świeżo zaparzonej kawy. Mówiąc wprost jednym psiknięciem chciałem stworzyć sobie upojna wizję chwili, która nazywałem radość o poranku. Długo szukałem perfum, które choćby w niewielkim stopniu byłyby spełnieniem tego snu. I myślę, że nie znajdę ich nigdy. Ale Happy jest najbliżej. Rozpylam mały obłoczek i zamykam oczy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clinique Clinique Happy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clinique Clinique Happy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clinique Happy marki Clinique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clinique Happy marki Clinique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Carolina Herrera 212 Men Gucci Gucci Pour Homme II Chanel Allure Homme Sport Giorgio Armani Acqua di Gio Burberry London for Men Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Kenzo Le Monde Est Beau Versace Versace Pour Homme Kenzo Kenzo pour Homme Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dior Homme Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Fahrenheit Versace Versense Chanel Chance Eau de Toilette Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Creed Aventus Gucci Gucci pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme