Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clinique Happy Clinique dla kobiet

Clinique Happy Clinique dla kobiet

Clinique Happy Clinique dla kobiet Zdjęcia Clinique Happy Clinique dla kobiet Zdjęcia Clinique Happy Clinique dla kobiet Zdjęcia Clinique Happy Clinique dla kobiet Zdjęcia Clinique Happy Clinique dla kobiet Zdjęcia Clinique Happy Clinique dla kobiet Zdjęcia Clinique Happy Clinique dla kobiet Zdjęcia Clinique Happy Clinique dla kobiet Zdjęcia

Clinique Happy marki Clinique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Clinique Happy został wydany w 1998 roku. Clinique Happy stworzyli Jean-Claude Delville i Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są pomarańcza, indyjska mandarynka, Śliwka, czerwony grejpfrut, jabłko i bergamotka; nutami serca są orchidea, frezja, konwalia i róża; nutami bazy są mimoza, lilia, magnolia, ambra i piżmo.

Pomarańcza Indyjska mandarynka Śliwka Czerwony grejpfrut Jabłko Bergamotka

Orchidea Frezja Konwalia Róża

Mimoza Lilia Magnolia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clinique Happy by Clinique.

Velocity
Feel Good Woman
In Love Again

Clinique Happy Recenzje Perfum

Lakebutler
Lakebutler

Cudny zapach na innych. Na mnie niestety nieładnie się układał. Jednostajny, białe kwiaty i metal, tak go pamiętam. TŻ prosił o zaprzestanie używania.
Z zazdrością niuchałam go na mamie, której oddałam flakon, na niej pachniał pięknie, nie sądziłam, że taki prosty zapach ma taki potencjał.Wiem, że na innych może być mega trwały z ogonem. Jednak nie dla mnie. Odpowiedź Clinique na Pleasures Estee z tymże Happy jest mniej "wściekłe", a bardziej spokojne i bezpieczne.

ysabell
ysabell

Felix felicis, płynne szczęście. Odbieram je jako perfumową abstrakcję, interpretację czystej emocji. Zamykam oczy i NIE widzę mandarynek, nie widzę kwiatów tylko czuję radość, zabawę i poczucie bezgranicznego szczęścia zaklęte w bezbarwnym eliksirze. Nadinterpretuję? Być może, ale tak mi pachną: jak ekstrakt z cudownych chwil.

abelha
abelha

Wspaniały zapach i rzeczywiście przypomina mi szczęśliwe chwile. Ja przede wszystkim czuję grejpfruta z dodatkiem kwiatów. Czytałam też że jest tam kwiat stefanotis z Hawajów, nie mam pojęcia jak pachnie ale wygląda pięknie :)

fiorimi
fiorimi

Moja miłość od pierwszego powąchania . Dla mnie to radosny zapach soczystej mandarynki i świeżych frezji . Zapach bardzo ciekawy ale i przewrotny ponieważ na każdym układa się inaczej.

germanita
germanita

Oryginalna kompozycja!
Każdy ma inną diagnozę na temat Happy. Diagnoza to dobre słowo! mi ten zapach przypomina zapachy dentystyczno - szpitalne.
Jednak go nie odrzucam!
Pasuje na letnie dni.

gingerjane
gingerjane

Happy, nie Happy...

Moja przygoda z Clinique zaczęła się od tego, że moja szczenięca miłość właśnie Happy w wersji męskiej pachniała. Postanowiłam sprawdzić wersję damską.

Parę lat temu bardzo mi się podobała, była trwała, a co najważniejsze - podobna do "mężczyźnianej" edycji.
Po latach postanowiłam sięgnąć po nie ponownie. Na szczęście nabyłam tylko próbkę dla przypomnienia.

Happy na dzień dzisiejszy pachnie dla mnie co najmniej dziwnie. Bergamotka oraz ambra grają pierwszoplanowe role. W międzyczasie w dwa ognie grają między nimi nuty plastiku, gumy, wszystko tarza się w pyłku kwiatowym. Brakuje mu czegoś z zadziorem. Ta guma i plastik nie są takie najgorsze, jednak musiałyby być ubrane w jakąś ciekawą ramę, może coś słodko-wodnego? Jak męskie Happy uwielbiam, tak damskimi jestem zawiedziona.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clinique Clinique Happy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clinique Clinique Happy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clinique Happy marki Clinique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clinique Happy marki Clinique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon Kenzo Kenzo Amour Laura Biagiotti Roma Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Christian Dior Poison Lolita Lempicka Illusions Noires Si Lolita Eau de Minuit Yves Saint Laurent Baby Doll Halloween Halloween Estée Lauder Sensuous Noir Donna Karan DKNY Thierry Mugler Alien Sunessence EDT Legere Christian Dior Hypnotic Poison Moschino Cheap & Chic I Love Love Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Molinard Nirmala Guerlain Idylle