Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Aromatics in White Clinique dla kobiet

Aromatics in White Clinique dla kobiet

Mam: 7 Miałem: 3 Chcę: 17 Ukochany zapach: 1

Aromatics in White Clinique dla kobiet Zdjęcia Aromatics in White Clinique dla kobiet Zdjęcia Aromatics in White Clinique dla kobiet Zdjęcia

Aromatics in White marki Clinique to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Aromatics in White został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nicolas Beaulieu. Nutami głowy są pieprz syczuański, liść fiołka i labdanum; nutami serca są kwiat pomarańczy, róża i paczula; nutami bazy są ambra, piżmo, benzoes i wanilia.

Pieprz syczuański Liść fiołka Labdanum

Kwiat pomarańczy Róża Paczula

Ambra Piżmo Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aromatics in White by Clinique.

Quelques Notes d’Amour

Aromatics in White Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Biały? Ten zapach nie jest biały, jest czerwony i gdybym miała tę przyjemność nadałabym mu nazwę Le Rouge. To piękna mocno dojrzała róża z delikatnie słodkim akcentem, który tak lubię. Różyczkę posypano też odrobiną pieprzu i to w zasadzie całość, bo nie wyłapuję nic innego i to nawet nie dlatego, iż kompozycja w ogóle na mnie nie ewoluuje, bo przecież ja lubię konfiturowe róże. Smutne jest to, że po chwili niczego nie czuję. Zapach jest niesamowicie wręcz ulotny i bliskoskórny i nic nie dało mi obfite skropienie się nim-on poprostu znika bezpowrotnie. Nie mam z nim żadnch skojarzeń, bo i jakie mogę mieć skoro po krótkiej chwili jego już nie ma. Potencjał był, ale wszystko to prysło przy tak skandalicznych parametrach. Clinique powinno sie wstydzić!

Blablabla123
Blablabla123

Użyte nuty zupełnie inne, a efekt ostateczny siostrzany! Ten Clinique to o rok młodsza siostra Jour d'Hermes! Miałabym problem z rozróżnieniem. Takie samo wrażenie jakiejś chemicznej nuty, choc kobiecej i nabierajacej ciepła z każda mijająca godzina na skórze.Taki troszke żywiczny i lesny. Trwały , ale w moim odczuciu na jesień i zimę, upały mu nie służą.

Albalonga
Albalonga

Ale bestia! Aromatics in White rzeczywiście na początku to taki przytulak - liście fiołka, piżmo i jakieś pyliste nuty. Trochę jak biały niedźwiedź - biały ale jednak niedźwiedź (ciężkie zwierze) i lepiej nie częstować Coca-Colą. Wygląda ślicznie, z pozoru delikatny ale pod gęstym futrem kryje się czarna skóra a w pysku ma taaakie zębiska i masę kilogramów w zacisku. Aromatics in White nawet w sercu pokazuje familiarne oblicze (choć jest piekielnie mocny), ziołowo - żywiczno- piżmowe. Jest to piżmo przyjemne, na tyle, że nawet ten, kto piżma nie lubi może sięgnąć po ten zapach. Potem Aromatics in White pokazuje swoje prawdziwe oblicze i ujawnia pokrewieństwo z kuzynem Grizzlym - klasykiem. Konotacje rodzinne są na tym etapie wyraźne - te gorzkie rumianki AE, ciemny las, zgaszone ognisko... Tylko zaraz, zaraz. Jak to las? Misie polarne nie chodzą po lesie...

Perfumy od Clinique są bardzo trwałe a flakon wygląda bajecznie. Dla fanów białego misia, orchidei i ładnego piżma.

mamigora
mamigora

To nie jest moim zdaniem 'jasna' kompozycja. W tej chwili noszę ten zapach na sobie, choć prawdę mówiąc, raczej go dźwigam. Jest mocny i niebezpiecznie trwały, przypomina Ambre Reminiscence w wersji light.Żywica bursztynowa, kwaskowata paczula i kadzidlane labdanum, duszą w zarodku ewentualne subtelności ( mam na mysli różę i pomarańczkę) . Może mam zmienione ph skóry, ale czuje się jak w okadzonym haremie z setkami zmęczonych żon sułtana polegujących na zatęchłych poduchach. Cięzko oddychać. Może powinnam zrobic drugie podejście, ale juz się boję.

Beata Maria
Beata Maria

Już nazwa i wygląd flakonika wskazują,że będzie to jasna kompozycja- i tak jest rzeczywiście. Perfumy są zakwalifikowane do grupy orientalno-kwiatowej i mimo wszystko mogę się do tego przychylić, chociaż orient jest ledwie wspomnieniem. Zapach jest delikatny z dominującymi nutami kwiatowymi.Wybija się liść fiołka i nie chce ustąpić pola ani róży ani paczuli.Dopiero, gdy do akcji wkracza benzoes, bierze go jako zakładnika. Pieprz jest w śladowej ilości, podobnie jak żywica i piżmo. Aromatics in White jest zapachem subtelnym, dosyć blisko skórnym o słabej trwałości.Może się okazać, ze zupełnie inaczej zaprezentuje się w gorące dni- ale na ten test muszę zaczekać do końca zimy :-).

Aromatics in White by Clinique 3.59 out of 5 based on 33 ratings and 5 user reviews

Zakupowe okazje

Clinique Aromatics In White Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Clinique Aromatics In White Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Gift Set 1.7oz
82.50 USD
Clinique Aromatics In White Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Eau De Parfum Rollerball 10ml 0.34oz 2pcs
101.00 USD
Clinique Aromatics In White Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Clinique Aromatics In White Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clinique Aromatics in White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clinique Aromatics in White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aromatics in White marki Clinique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aromatics in White marki Clinique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Velvet Orchid Agent Provocateur L'Agent Estée Lauder Sensuous Noir Narciso Rodriguez Narciso The Different Company Sublime Balkiss Kenzo Kenzo Amour Laura Biagiotti Roma Chanel Cristalle Eau de Toilette Christian Dior Dune Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Hermes Jour d'Hermes Cartier Le Baiser Du Dragon Cartier La Panthere Hermes Eau des Merveilles Hermes Le Jardin de Monsieur Li Rochas Tocade Lolita Lempicka Si Lolita Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Slava Zaitsev Maroussia Yves Rocher Voile d'Ambre