Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Dream Maker Cliff Richard dla kobiet

Dream Maker Cliff Richard dla kobiet

Dream Maker Cliff Richard dla kobiet Zdjęcia

Dream Maker marki Cliff Richard to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytrusy i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, gardenia, geranium, tuberoza, heliotrop, róża, konwalia i magnolia; nutami bazy są przyprawy, piżmo, drzewo sandałowe i wetyweria.

Cytrusy Brzoskwinia

Jaśmin Gardenia Geranium Tuberoza Heliotrop Róża Konwalia Magnolia

Przyprawy Piżmo Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dream Maker by Cliff Richard.

Dream Maker Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cliff Richard Dream Maker, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cliff Richard Dream Maker, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dream Maker marki Cliff Richard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dream Maker marki Cliff Richard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Moschino Couture! Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Montale Aoud Queen Roses Loewe I Loewe You Kenneth Cole Reaction for Her Shaik Chic Shaik No 30 Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Gres Fleur de Cabotine Tova Beverly Hills Tova Signature Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her O Boticario Quasar Des Filles a la Vanille Garcon Manque