Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Wellness by Clean Harmony Clean dla kobiet

Wellness by Clean Harmony Clean dla kobiet

Miałem: 2

kamforowy

Wellness by Clean Harmony marki Clean to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Wellness by Clean Harmony został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są rozmaryn, eukaliptus i włoska cytryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo i cedr.

Rozmaryn Eukaliptus Włoska cytryna

Kwiat pomarańczy Jaśmin Róża

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wellness by Clean Harmony by Clean.

Wellness by Clean Harmony Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Wellness by Clean Harmony, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Wellness by Clean Harmony, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wellness by Clean Harmony marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wellness by Clean Harmony marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Abinoam Cobice Bond No 9 The Scent Of Peace Yves Saint Laurent Elle Oscar de la Renta Rosamor Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Burberry The Beat The Body Shop Rougeberry Le Labo Jasmin 17 Tom Ford White Musk Collection White Suede Revlon Downtown Girl Bond No 9 Washington Square Kenzo Once Upon a Time pour Femme