Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Velvet Flora Clean dla kobiet i mężczyzn

Velvet Flora Clean dla kobiet i mężczyzn

Velvet Flora Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Velvet Flora Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Velvet Flora Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Velvet Flora Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Velvet Flora marki Clean to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Velvet Flora został wydany w 2016 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin, lilia i szafran; nutami bazy są cedr, piżmo, mech, ambra i paczula.

Bergamotka

Jaśmin Lilia Szafran

Cedr Piżmo Mech Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Flora by Clean.

Velvet Flora Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Velvet Flora, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Velvet Flora, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Flora marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Flora marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Creed Original Santal Chanel Allure Pour Homme Ralph Lauren Purple Label Tann Rokka Kisu La Maison de la Vanille Vanille Sauvage de Madagascar David & Victoria Beckham Signature for Him Serge Lutens Bois et Fruits Ajmal Dahn Al Oudh Nudra Animale Animale Animale for Men Jovan Ginseng NRG Odin 01 Nomad Le Labo Another 13