Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Velvet Flora Clean dla kobiet i mężczyzn

Velvet Flora Clean dla kobiet i mężczyzn

Velvet Flora Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Velvet Flora Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Velvet Flora Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Velvet Flora Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Velvet Flora marki Clean to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Velvet Flora został wydany w 2016 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin, lilia i szafran; nutami bazy są cedr, piżmo, mech, ambra i paczula.

Bergamotka

Jaśmin Lilia Szafran

Cedr Piżmo Mech Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Flora by Clean.

Velvet Flora Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Velvet Flora, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Velvet Flora, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Flora marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Flora marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Obsession Night for Men Dolce&Gabbana By Bijan DNA for Men 2004 Yves Rocher Hoggar Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki ID Parfums Ilaya By Kilian Rose Oud Rasasi Amber Oudh 10 Corso Como 10 Corso Como En Voyage Perfumes Makeda Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham