Marki » C » aromatyczno - wodne « Grupy

Rain Clean dla kobiet i mężczyzn

Rain Clean dla kobiet i mężczyzn

Rain Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rain Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rain Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rain marki Clean to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Rain został wydany w 2016 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutą serca jest białe kwiaty; nutą bazy jest paczula.

Bergamotka

Białe kwiaty

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rain by Clean.

Rain Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Rain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Rain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rain marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rain marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Jean-Louis Scherrer Immense Pour Homme Quiksilver Quiksilver for Men Compagnia Delle Indie Europe Mediterranean Breeze Julian Rouas Swing Davidoff Davidoff Cool Water Women Ice Fresh Agonist Kallocain DSH Perfumes La Plage Sea Skeem Sea Spray Liz Claiborne Curve Wave Nautica Pure Nautica Strange Invisible Perfumes Peloponnesian