Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fresh Laundry Clean dla kobiet

Fresh Laundry Clean dla kobiet

Fresh Laundry Clean dla kobiet Zdjęcia

Fresh Laundry marki Clean to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fresh Laundry został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są pomarańcza, lima i trawa; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są heliotrop, nuty drzewne i piżmo.

Pomarańcza Lima Trawa

Jaśmin Róża

Heliotrop Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fresh Laundry by Clean.

Blanche

Fresh Laundry Recenzje Perfum

Zgodnie z nazwą zapach świeżego prania wypranego w słodkim, kwiatowym proszku. Niestety jest w nim coś stęchłego, nieznośnie wilgotnego, jak ubrania zbyt długo leżące w pralce. Na szczęście trwałość kiepska.

Evellinnee
Evellinnee

Czuje nuty drzewne, skoszona trawę i roze. Przyjemny, świeży, oceaniczny. Rowniez przypomina świeże pranie, ale nie jest az tak syntetyczny jak Clean warm cotton.

lucky
lucky

zadnej z wypisanych nut nie moge wyczuc ale ogolem zapach lubie jest trwaly i pachnie jak mokre pranie proszkowym oceanicznym zapachem piekny i do wielu zadan przydatny projekcja dosc spora

Fresh Laundry by Clean 4.20 out of 5 based on 9 ratings and 3 user reviews

Sephora.com, Inc.
69.00 USD
CLEAN Fresh Laundry 2.14 oz Eau de Parfum Spray
CLEAN Fresh Laundry 2.14 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Fresh Laundry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Fresh Laundry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fresh Laundry marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fresh Laundry marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine Yves Rocher Moment de Bonheur Elizabeth Arden Sunflowers Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom Jennifer Lopez Glow Naomi Campbell Naomagic Yves Saint Laurent Saharienne s.Oliver s.Oliver Original Women Yves Rocher Cap Nature Fruit Rouge s.Oliver s.Oliver Selection for Woman Escada Sexy Graffiti Christian Dior J`adore Chloe See By Chloe Chanel Chance Eau Tendre Marc Jacobs Daisy Donna Karan DKNY Be Delicious Farfalla Aura Brecourt Eau Trouble Campos de Ibiza Flor de Almendra Acorelle Lotus Bambou