Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Clean Warm Cotton Clean dla kobiet

Clean Warm Cotton Clean dla kobiet

morski
ziołowy

Clean Warm Cotton marki Clean to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Clean Warm Cotton został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cytrusy i werbena cytrynowa; nutami serca są owoce, kwiat pomarańczy i nuty morskie; nutami bazy są ambra, piżmo i paproć.

Cytrusy Werbena cytrynowa

Owoce Kwiat pomarańczy Nuty morskie

Ambra Piżmo Paproć

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clean Warm Cotton by Clean.

Clean Simply Soap

Clean Warm Cotton Recenzje Perfum

martamil
martamil

Cytrusów nie czuję w ogóle, ale to wcale. Werbenę mini-minimalnie. Pranie świeżo wyjęte z suszarki, zapach czystego, pachnącego proszkiem do prania białego płótna rozgrzanego żelazkiem – jak najbardziej. Na początku delikatnie ostro, taką proszkową, suchą ostrością, potem zapach się zaokrągla, łagodnieje, skręca w nuty delikatnie świeżo-pudrowe. Syntetyczny wynalazek, ale zapach dopiero co zrobionego prania mimikuje do perfekcji. Raczej ciekawostka, niż ziszczenie perfumeryjnych marzeń, ale przyjemna. Myślę, że w gorące letnie dni do białej płóciennej sukienki zwieńczonej słomkowymi kapeluszem - idealny.

Evellinnee
Evellinnee

Zapach proszku do prania, świeżego prania, syntetyczny, ale ładny. Kiedyś bardzo go chciałam mieć,wiec kupilam w zestawie 3 5ml zapachów Clean w rolce. Nie mam ochoty go mieć na skórze, najchętniej spryskałabym nim łazienkę :) Perfumu w rolce nikomu nie oddam, a raczej go nie zużyje :(

kasienka
kasienka

Mocne otwarcie cytrusów w połączeniu z kwiatem pomarańczy. Ja nic innego juz potem nie czuję.
Nic, oprócz zapachu detergentu.
To zapach czystego proszku do prania.
Mocno syntetyczny, może nie aż tak jak to było
w przypadku Clean Soap, ale zapach jest równie mdły,plastikowy i świdrujący w nosie.
Myślę, że na dłuższą metę powodowałby ból głowy.
Spodziewałam się czegoś bardziej ciepłego,
bardziej przytulnego i może mniej chemicznego.
Zapach odświeżający, ale jak dla mnie zbyt nienaturalny.
Trwałość do 3 godzin na mojej skórze.

mala9mi
mala9mi

To mój pierwszy zapach tej marki i chyba za bardzo liczyłam na coś w stylu zapachów Demeter - idealne odwzorowanie zapachu ciepłej, prasowanej bawełny. A to niezupełnie tak. Chociaż Warm Cotton na pewno zadowoli maniaków wszelakich zapachów czystości, proszku do prania a może nawet i chemii domowej? (jeśli są takowi na sali)

Początek to fala morsko - cytrusowa, nieco sztuczna przyznaję i bardzo kojarząca się ze środkami czystości. Niestety. No niezupełnie ten początek przypadł mi do gustu. Ale potem robi się całkiem fajnie, zapach ewoluuje w coś, co faktycznie może się kojarzyć z zapachem prasowanej bawełny, gorących, świeżo wypranych ręczników i tak dalej ale dla mnie to raczej zapach mydła. Takie czyste, białe mydełko, dość ostre. A może raczej cała balia ciepłych jeszcze mydlin. Owoców nie czuję wcale, raczej faktycznie może delikatnie piżmo.

Zapach na pewno jest ciekawy ale raczej dla lubiących te klimaty bo dla przeciwników to faktycznie będzie Cif, Domestos i odświeżacz w sprayu.
Ja jestem zadowolona. Nie ma euforii ale jest pewne zadowolenie. Ale póki co nie udało mu się zdetronizować DKNY Women Edp czyli mojego osobistego ideału wśród zapachów proszku do prania, świeżej bawełny i tak dalej.

Trwałość w porządku - ok 4 godziny, projekcja z początku bardzo duża ale potem raczej niewielka.

Clean Warm Cotton by Clean 3.63 out of 5 based on 10 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Clean Warm Cotton, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Clean Warm Cotton, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clean Warm Cotton marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clean Warm Cotton marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Gucci Gucci Rush Masaki Matsushima Masaki Shiro Giorgio Armani Armani Mania Givenchy Amarige Donna Karan DKNY Bottega Veneta Bottega Veneta Yves Saint Laurent Opium Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Lancome Poeme Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Calvin Klein Truth For Men Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Guess Guess Seductive Frederic Malle L'Eau d'Hiver Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Fueguia 1833 Malena Kenzo L'Eau par Kenzo Montblanc Présence d'une femme