Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clean Summer Eau Fraiche Clean dla kobiet

Clean Summer Eau Fraiche Clean dla kobiet

Clean Summer Eau Fraiche marki Clean to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Clean Summer Eau Fraiche został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, róża, Śliwka, konwalia i piżmo.

Bergamotka Róża Śliwka Konwalia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clean Summer Eau Fraiche by Clean.

Clean Summer Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Clean Summer Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Clean Summer Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clean Summer Eau Fraiche marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clean Summer Eau Fraiche marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Must II Carolina Herrera 212 Splash for Women Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Oilily Muse Jessica McClintock Silk Ribbons Gianfranco Ferre In The Mood For Love Oriflame Elvie Summer Magic Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Rose A Saigon Rothenstein Deja Vu 2 Melange Perfume Melange Solid Perfume Fruit Mexx Diversity