Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clean Summer Eau Fraiche Clean dla kobiet

Clean Summer Eau Fraiche Clean dla kobiet

Clean Summer Eau Fraiche marki Clean to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Clean Summer Eau Fraiche został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, róża, Śliwka, konwalia i piżmo.

Bergamotka Róża Śliwka Konwalia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clean Summer Eau Fraiche by Clean.

Clean Summer Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Clean Summer Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Clean Summer Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clean Summer Eau Fraiche marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clean Summer Eau Fraiche marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Hugo Woman Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Jil Sander Sun Delight Bath and Body Works Sweet Pea Mimmina Mimmina Red Nina Ricci Nina Gold Edition Jean Patou PanAme Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman Rasasi Innocence Arno Sorel It Is Victoria`s Secret Bombshell