Marki » C » kwiatowe « Grupy

Clean Shower Fresh Clean dla kobiet

Clean Shower Fresh Clean dla kobiet

Clean Shower Fresh marki Clean to kwiatowe perfumy dla kobiet. Clean Shower Fresh został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cytryna, mandarynka i pomarańcza; nutami serca są konwalia, kwiat pomarańczy i jaśmin; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Cytryna Mandarynka Pomarańcza

Konwalia Kwiat pomarańczy Jaśmin

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clean Shower Fresh by Clean.

Clean Shower Fresh Recenzje Perfum

Przyjemnie świeży – świeżością czystego ciała, umytych dobrym szamponem włosów - i nie jest sztuczny, co raczej rzadkie przy tego typu perfumach.

Później robi się słodszy, dołącza delikatna wanilia i nuta owoców i już mi się tak bardzo nie podoba. Trwałość przyzwoita.

Clean Shower Fresh by Clean 4.60 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Clean Clean Shower Fresh Eau De Parfum Spray 60ml 2.14oz
69.00 USD
CLEAN Shower Fresh 2.14 oz Eau de Parfum Spray
CLEAN Shower Fresh 2.14 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Clean Shower Fresh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Clean Shower Fresh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clean Shower Fresh marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clean Shower Fresh marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Extravagance d'Amarige Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Yves Saint Laurent Parisienne Clean Clean Fragrance L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Creed Love in Black Gabriela Sabatini Daylight Bond No 9 Broadway Nite Menard Authent Stella McCartney Sheer Stella 2008 L`Artisan Parfumeur Drôle de Rose Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Cartier Baiser Vole Essence de Parfum Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Lorenzo Villoresi Teint de Neige Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Comme des Garcons Black Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Thierry Mugler Angel Eau de Toilette