Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Clean Provence Clean dla kobiet

Clean Provence Clean dla kobiet

Miałem: 2

Clean Provence marki Clean to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Clean Provence został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są cytryna i lima; nutami serca są kwiat bawełny, róża i geranium; nutą bazy jest piżmo.

Cytryna Lima

Kwiat bawełny Róża Geranium

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clean Provence by Clean.

Clean Provence Recenzje Perfum

Clean Provence by Clean 2.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Clean Provence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Clean Provence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clean Provence marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clean Provence marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme L`Occitane en Provence Eau du Badian Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Esteban Fraicheur Andalouse Miller Harris Cologne 1888 Amouage Arcus Lacoste Challenge Czech & Speake Citrus Paradisi Kenzo Power Cologne JoAnne Bassett Reveiller Acorelle Jardin des Thes Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu