Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Clean Provence Clean dla kobiet

Clean Provence Clean dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

Clean Provence marki Clean to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Clean Provence został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są cytryna i lima; nutami serca są kwiat bawełny, róża i geranium; nutą bazy jest piżmo.

Cytryna Lima

Kwiat bawełny Róża Geranium

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clean Provence by Clean.

Clean Provence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Clean Provence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Clean Provence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clean Provence marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clean Provence marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio Aveda Chakra 3 Equipoise Caudalie Fleur de Vigne Frederic Malle Cologne Bigarade Amouage Arcus Animale Animale Temptation for Men Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme JoAnne Bassett Colette Melange Perfume Melange Solid Perfume Green & Citrus Space NK Laughter Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match