Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Clean Provence Clean dla kobiet

Clean Provence Clean dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

Clean Provence marki Clean to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Clean Provence został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są cytryna i lima; nutami serca są kwiat bawełny, róża i geranium; nutą bazy jest piżmo.

Cytryna Lima

Kwiat bawełny Róża Geranium

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clean Provence by Clean.

Clean Provence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Clean Provence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Clean Provence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clean Provence marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clean Provence marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Puma Puma Limited Edition Man Ayala Moriel Arsenal Esteban Fureur d'agrumes Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Guerlain Guerlain Homme L`Eau Parfums Berdoues 1902 The Vert Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Parfums Bleu Blue Stratos Intelligent Nutrients Awaken Nobile 1942 Estroverso