Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Clean Man Clean dla mężczyzn

Clean Man Clean dla mężczyzn

Clean Man marki Clean to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Clean Man został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są lawenda, czerwony grejpfrut i malina; nutami serca są lima, goździk (przyprawa) i kadzidło; nutami bazy są paczula i piżmo.

Lawenda Czerwony grejpfrut Malina

Lima Goździk (przyprawa) Kadzidło

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clean Man by Clean.

Clean Man Recenzje Perfum

Clean Man by Clean 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Clean Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Clean Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clean Man marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clean Man marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Montale Aromatic Lime Air-Val International Bob Esponja Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Xerjoff Fiore d`Ulivo Atelier Flou Eau d`Aviateur Caron Alpona Lush Icon O Boticario Ma Cherie Calypso Christiane Celle Homme Asprey London Purple Water Cuba Paris Cuba Jungle Tiger