Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Clean Man Clean dla mężczyzn

Clean Man Clean dla mężczyzn

Clean Man marki Clean to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Clean Man został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są lawenda, czerwony grejpfrut i malina; nutami serca są lima, goździk (przyprawa) i kadzidło; nutami bazy są paczula i piżmo.

Lawenda Czerwony grejpfrut Malina

Lima Goździk (przyprawa) Kadzidło

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clean Man by Clean.

Clean Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Clean Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Clean Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clean Man marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clean Man marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Donna Karan DKNY Men Rochas Eau de Rochas Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Diptyque Oyedo Ginestet Sauvignonne Miller Harris Cologne 1888 Patyka Hesperide O Boticario Speed Man DSH Perfumes Menthe Moderne Cale Fragranze d’Autore Tepidarium Keiko Mecheri Taormine Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu