Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Clean Lather Clean dla kobiet

Clean Lather Clean dla kobiet

Clean Lather marki Clean to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Clean Lather został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są pomarańcza i cytryna; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Pomarańcza Cytryna

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clean Lather by Clean.

Clean Lather Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Clean Lather, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Clean Lather, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clean Lather marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clean Lather marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Versace Versace Woman Prada Infusion d'Iris Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Le Labo Rose 31 Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Comme des Garcons Pearly Monster La Prairie Life Threads Silver Oriflame Miss O Fashion Princess Bond No 9 Washington Square Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles Borsari Bouquet di Violette Jeanne Arthes CO2 Pour Femme