Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn

Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn

aldehydowy
Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Blonde Rose marki Clean to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Blonde Rose został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są aldehydy i nuty wodne; nutami serca są róża, piwonia i jaśmin; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Aldehydy Nuty wodne

Róża Piwonia Jaśmin

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blonde Rose by Clean.

Blonde Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Blonde Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Blonde Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blonde Rose marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blonde Rose marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Max Mara Max Mara Ralph Lauren Glamourous Daylight Esprit Life by Esprit Sarah Jessica Parker Covet Liz Claiborne Curve Connect for Men Clean Clean Lather Avon Bond Girl 007 Anya`s Garden Moon Dance Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Annayake Annayake Pour Elle Light NANADEBARY Classic Pink Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum