Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn

Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn

aldehydowy
Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Blonde Rose marki Clean to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Blonde Rose został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są aldehydy i nuty wodne; nutami serca są róża, piwonia i jaśmin; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Aldehydy Nuty wodne

Róża Piwonia Jaśmin

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blonde Rose by Clean.

Blonde Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Blonde Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Blonde Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blonde Rose marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blonde Rose marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Aramis Aramis Always for Her Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Benetton United Colors of Benetton Unisex Clean Clean Baby Girl Avon Bond Girl 007 Salvador Dali Daring Gold Nasomatto China White Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 True Religion True Religion Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris