Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn

Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn

aldehydowy
wodny
Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Blonde Rose Clean dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Blonde Rose marki Clean to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Blonde Rose został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są aldehydy i nuty wodne; nutami serca są róża, piwonia i jaśmin; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Aldehydy Nuty wodne

Róża Piwonia Jaśmin

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blonde Rose by Clean.

Blonde Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Blonde Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Blonde Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blonde Rose marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blonde Rose marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Versace Versace Woman Banana Republic Alabaster Abinoam Corazon Sarah Jessica Parker Covet Stella Cadente Aqua Nicole Farhi Bleu Azur Byblos Essence Tom Ford White Musk Collection White Suede Anya`s Garden Moon Dance Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15 Gosh Bitch Huitieme Art Parfums Naiviris