Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

Technique Class dla mężczyzn

Technique Class dla mężczyzn

agarowy

Technique marki Class to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Technique został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są cytryna i różowy pieprz; nutami serca są cedr i jaśmin; nutami bazy są agar (oud) i piżmo.

Cytryna Różowy pieprz

Cedr Jaśmin

Agar (oud) Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Technique by Class.

Technique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Class Technique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Class Technique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Technique marki Class. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Technique marki Class reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Estée Lauder Lauder for Men Yves Saint Laurent Kouros Givenchy Xeryus L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette Avon Avon Essence Geo. F. Trumper Wild Fern Cologne Lorenzo Villoresi Wild Lavender B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty Victorinox Swiss Army Swiss Army Mountain Water O Boticario Acqua di Colonia Fougere The American Line Air Force - Stealth Galimard Flibustier