Marki » C » aromatyczne « Grupy

Sport Class dla mężczyzn

Sport Class dla mężczyzn

Sport marki Class to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sport został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są cytryna, neroli i bergamotka; nutami serca są cedr i geranium; nutami bazy są piżmo, ambra i wanilia.

Cytryna Neroli Bergamotka

Cedr Geranium

Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sport by Class.

Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Class Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Class Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sport marki Class. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sport marki Class reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Perry Ellis Portfolio Green for Men Oriflame S8 Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Yardley Lavander Spa Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Man Acca Kappa White Moss Playboy Playboy Malibu Demeter Fragrance Lavender Martini Washington Tremlett Hampstead Water Melvita Floral Water Witch Hazel Intelligent Nutrients Nurture