Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Endure Class dla kobiet

Endure Class dla kobiet

lekko korzenny

Endure marki Class to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Endure został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi malina; nutami serca są jaśmin, czarna porzeczka i różowy pieprz; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Malina

Jaśmin Czarna porzeczka Różowy pieprz

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Endure by Class.

Endure Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Class Endure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Class Endure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Endure marki Class. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Endure marki Class reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy To Be Esprit Esprit Collection Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Kerry Katona Outrageous Avon Wink Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Guepard Miss Guepard Voluspa Green Datura Space NK Tuberoli Marella Ferrera Marella Ferrera LR LR Classics Santorini