Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Belisimo Class dla kobiet

Belisimo Class dla kobiet

Belisimo marki Class to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Belisimo został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są pigwa i gruszka; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są piżmo i ambra.

Pigwa Gruszka

Jaśmin

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Belisimo by Class.

Belisimo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Class Belisimo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Class Belisimo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Belisimo marki Class. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Belisimo marki Class reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bruno Banani Bruno Banani Woman Escada Escada Moon Sparkle NafNaf NafNaf Too... Avon Urban Flowers London Police Pure Woman Avon Wink Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir La Senza Undiscovered Victoria`s Secret Love Spell Shiseido Zen Eau de Parfum Bath and Body Works Orange Sapphire Victoria`s Secret Endless Love