Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Belisimo Class dla kobiet

Belisimo Class dla kobiet

Belisimo marki Class to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Belisimo został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są pigwa i gruszka; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są piżmo i ambra.

Pigwa Gruszka

Jaśmin

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Belisimo by Class.

Belisimo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Class Belisimo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Class Belisimo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Belisimo marki Class. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Belisimo marki Class reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar Summer Fragrance New Dolce&Gabbana D&G Light Blue Anna Sui Secret Wish Magic Romance Van Cleef & Arpels Miss Arpels Paris Hilton Just Me Yllozure Yllozureole Entre Filles Saison 1 Emanuel Ungaro Apparition Parfum Revelation Oxbow Hawaiian Fantasy Memoire Liquide Vacances Liquide s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Keiko Mecheri Grenats