Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Tantrum Clash dla kobiet

Tantrum Clash  dla kobiet

Tantrum marki Clash to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Tantrum został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, frezja, imbir i cytryna; nutami serca są ambra, konwalia, paczula i jaśmin; nutami bazy są heliotrop, piżmo, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Frezja Imbir Cytryna

Ambra Konwalia Paczula Jaśmin

Heliotrop Piżmo Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tantrum by Clash .

Tantrum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clash Tantrum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clash Tantrum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tantrum marki Clash . Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tantrum marki Clash reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Armani Prince Matchabelli Cachet Carven Monsieur Carven Macal Palma Scent of Dubrovnik Halston Halston Classic Nina Ricci Ricci Ricci Weil Secret De Venus Corine de Farme Ibiza Night Jessica Simpson Fancy Nights Avon Emprise Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Faberlic Alatau