Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Ignite Clash dla mężczyzn

Ignite Clash  dla mężczyzn

Ignite marki Clash to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ignite został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, kardamon i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy i nuty owocowe; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i fasolka tonka.

Bergamotka Kardamon Nuty zielone

Jaśmin Kwiat pomarańczy Nuty owocowe

Piżmo mech dębowy Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ignite by Clash .

Ignite Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clash Ignite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clash Ignite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ignite marki Clash . Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ignite marki Clash reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Cartier Eau de Cartier Concentree O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Manchester Manchester Cologne Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 6 Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Chevignon Best of Chevignon Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Paco Rabanne Paco Floris Special 127 JoAnne Bassett Colette