Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

I Hate Mondays Clash dla mężczyzn

I Hate Mondays Clash  dla mężczyzn

I Hate Mondays marki Clash to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, I Hate Mondays został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Girard. Nutami głowy są pieprz i bergamotka; nutami serca są róża i nuty przyprawowe; nutami bazy są wetyweria, wanilia i cedr.

Pieprz Bergamotka

Róża Nuty przyprawowe

Wetyweria Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I Hate Mondays by Clash .

I Hate Mondays Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clash I Hate Mondays, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clash I Hate Mondays, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I Hate Mondays marki Clash . Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I Hate Mondays marki Clash reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Molton Brown Cool Buchu Pal Zileri Lab i-White Xerjoff Uden Lili Bermuda Somers Demeter Fragrance Egg Nog Frank Los Angeles Frank Corine de Farme Eros Cool D.S. & Durga Coriander Yachtsman Zanzibar Demeter Fragrance Black Pepper Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger Madonna Nudes 1979 Pour Homme