Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

I Hate Mondays Clash dla mężczyzn

I Hate Mondays Clash  dla mężczyzn

I Hate Mondays marki Clash to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, I Hate Mondays został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Girard. Nutami głowy są pieprz i bergamotka; nutami serca są róża i nuty przyprawowe; nutami bazy są wetyweria, wanilia i cedr.

Pieprz Bergamotka

Róża Nuty przyprawowe

Wetyweria Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I Hate Mondays by Clash .

I Hate Mondays Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clash I Hate Mondays, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clash I Hate Mondays, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I Hate Mondays marki Clash . Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I Hate Mondays marki Clash reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Etro Anice Egofacto Jamais le Dimanche Abercrombie & Fitch Colden Gendarme 7 Sinful Scents Sloth The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes Tonatto Profumi Albi The Party The Ten Party 1986 Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Men 2010 Profumi di Pantelleria Maestrale Esme Rene Adam's Secret Carol`s Daughter Big Kahuna Yves Rocher Tel Quel