Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Extraordinary Gentleman Clash dla mężczyzn

Extraordinary Gentleman Clash  dla mężczyzn

cynamonowy

Extraordinary Gentleman marki Clash to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Extraordinary Gentleman został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka i jabłko; nutami serca są goździk (przyprawa), cynamon i nuty kwiatowe; nutami bazy są ambra, cedr, wanilia i piżmo.

Bergamotka Jabłko

Goździk (przyprawa) Cynamon Nuty kwiatowe

Ambra Cedr Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Extraordinary Gentleman by Clash .

Extraordinary Gentleman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clash Extraordinary Gentleman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clash Extraordinary Gentleman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Extraordinary Gentleman marki Clash . Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Extraordinary Gentleman marki Clash reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Truth Calvin Klein Euphoria Men Intense Givenchy Pi Leather Jacket Ellen Tracy Ellen Tracy Guerlain Bois d'Armenie Monotheme Fine Fragrances Venezia Grace Amber Ted Lapidus TL Pour Lui Mistral Balinese Vanilla M. Micallef Patchouli Reminiscence Essence by Reminiscence June Jacobs Better Love Naturel Dorin Roses des Vents Sud