Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clandestine Clash dla kobiet

Clandestine Clash  dla kobiet

Clandestine marki Clash to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Clandestine został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna, akord zieleni i kardamon; nutami serca są róża, kwiat pomarańczy, fasolka tonka i cynamon; nutami bazy są nuty drzewne, paczula, drzewo sandałowe i piżmo.

Pomarańcza Cytryna Akord zieleni Kardamon

Róża Kwiat pomarańczy Fasolka tonka Cynamon

Nuty drzewne Paczula Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clandestine by Clash .

Clandestine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clash Clandestine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clash Clandestine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clandestine marki Clash . Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clandestine marki Clash reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Summer Moon Vera Wang Flower Princess Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Gianfranco Ferre In The Mood For Love Replay Replay Your Fragrance! for Her Montale Roses Elixir MOR Cherry Blossom Faberlic You Nova Dream Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks Dorin Roses des Vents Ouest