Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Catwalk Clash dla kobiet

Catwalk Clash  dla kobiet

Catwalk marki Clash to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Catwalk został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są jabłko i brzoskwinia; nutami serca są frezja i jaśmin; nutami bazy są kadzidło, paczula i wanilia.

Jabłko Brzoskwinia

Frezja Jaśmin

Kadzidło Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Catwalk by Clash .

Catwalk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clash Catwalk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clash Catwalk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Catwalk marki Clash . Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Catwalk marki Clash reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Diesel Zero Plus Masculine Issey Miyake Le Feu d'Issey Al-Rehab Saat Safa Alfred Dunhill Desire for a Man Jean Patou Sira des Indes Comptoir Sud Pacifique Sultan Safran Yves Rocher Hoggar Scents of Time Ankh Honore des Pres Chaman`s Party Ella Mikao Yujin Men M. Micallef Patchouli Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots