Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Catwalk Clash dla kobiet

Catwalk Clash  dla kobiet

Catwalk marki Clash to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Catwalk został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są jabłko i brzoskwinia; nutami serca są frezja i jaśmin; nutami bazy są kadzidło, paczula i wanilia.

Jabłko Brzoskwinia

Frezja Jaśmin

Kadzidło Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Catwalk by Clash .

Catwalk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clash Catwalk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clash Catwalk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Catwalk marki Clash . Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Catwalk marki Clash reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Samsara Eau de Parfum Cerruti Cerruti 1881 Black Comptoir Sud Pacifique Sultan Safran Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Clive Christian No. 1 Nicole Miller Nicole Miller for Men Etat Libre d`Orange Fat Electrician Teufels Kuche Unholy En Voyage Perfumes Makeda Platinum J Mix 11