Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Catwalk Clash dla kobiet

Catwalk Clash  dla kobiet

Catwalk marki Clash to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Catwalk został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są jabłko i brzoskwinia; nutami serca są frezja i jaśmin; nutami bazy są kadzidło, paczula i wanilia.

Jabłko Brzoskwinia

Frezja Jaśmin

Kadzidło Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Catwalk by Clash .

Catwalk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clash Catwalk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clash Catwalk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Catwalk marki Clash . Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Catwalk marki Clash reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Burberry Burberry Brit for Men Al-Rehab Nafees Laura Biagiotti Venezia Uomo Karl Lagerfeld Kapsule Woody Reminiscence Noir Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash Le Labo Oud 27 Police Police Gold Wings By Kilian Rose Oud Prada Prada Intense Arno Sorel Homme Le Labo Another 13