Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Sunshine Fragrance Clarins dla kobiet

Sunshine Fragrance Clarins dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów

Sunshine Fragrance marki Clarins to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sunshine Fragrance został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są sycylijska mandarynka, grejpfrut, arbuz i bergamotka; nutami serca są mimoza, rumianek, ylang-ylang i goździk (roślina); nutami bazy są fasolka tonka, paczula, kwiat lipy i osmantus.

Sycylijska mandarynka Grejpfrut Arbuz Bergamotka

Mimoza Rumianek Ylang-ylang Goździk (roślina)

Fasolka tonka Paczula Kwiat lipy Osmantus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sunshine Fragrance by Clarins.

Sunshine Fragrance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clarins Sunshine Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clarins Sunshine Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sunshine Fragrance marki Clarins. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sunshine Fragrance marki Clarins reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Escada Escada 2005 Sean John Unforgivable Women Black Gucci L'Arte di Gucci Miller Harris Fleurs de Sel Ralph Lauren Romance Always Yours Cacharel Noa Dream Lancome Hypnose Senses Jean Patou Adieu Sagesse Mila Schön `80 Atkinsons Euforia La Bouquetiere Delice Infini Jean Patou Caline