Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Par Amour Clarins dla kobiet

Par Amour Clarins dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

lekko korzenny

Par Amour marki Clarins to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Raphael Haury. Nutami głowy są czarna porzeczka, różowy pieprz i liść czarnej porzeczki; nutami serca są wanilia, róża turecka i kardamon; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, ambra i benzoes.

Czarna porzeczka Różowy pieprz Liść czarnej porzeczki

Wanilia Róża turecka Kardamon

Labdanum Drzewo sandałowe Ambra Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Par Amour by Clarins.

Par Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clarins Par Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clarins Par Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Par Amour marki Clarins. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Par Amour marki Clarins reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain Estée Lauder Tuscany Per Donna Miss Sixty Miss Sixty Elixir Joop! Muse Bijan Bijan Black Women Fendi Fendi 2004 Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Fred Hayman 273 Rodeo Drive Coty Tribe Juliet Stewart Juliet Xerjoff Oesel Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition