Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Par Amour Clarins dla kobiet

Par Amour Clarins dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

lekko korzenny

Par Amour marki Clarins to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Raphael Haury. Nutami głowy są czarna porzeczka, różowy pieprz i liść czarnej porzeczki; nutami serca są wanilia, róża turecka i kardamon; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, ambra i benzoes.

Czarna porzeczka Różowy pieprz Liść czarnej porzeczki

Wanilia Róża turecka Kardamon

Labdanum Drzewo sandałowe Ambra Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Par Amour by Clarins.

Par Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clarins Par Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clarins Par Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Par Amour marki Clarins. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Par Amour marki Clarins reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Panouge Isabey Gardenia Carlos Santana Carlos Santana for Women Comptoir Sud Pacifique Coeur de Vahine Ted Lapidus Lapidus Woman Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Mona di Orio Nuit Noire Jil Sander Style Pastels Soft Yellow Charles Jourdan L`Insolent Caron En Avion Gale Hayman Glamour Jacomo Anthracite Jeanne Arthes Arome Arthes