Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 Clarins dla kobiet

Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 Clarins dla kobiet

Miałem: 1

Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 marki Clarins to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są imbir, cytryna amalfi i pomarańcza; nutami serca są rozmaryn i kminek; nutą bazy jest paczula.

Imbir Cytryna Amalfi Pomarańcza

Rozmaryn Kminek

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 by Clarins.

Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 marki Clarins. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 marki Clarins reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Benetton Benetton Cold Elizabeth Arden Iced Green Tea Bogner Bogner Man Classic Summer Edition Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Animale Animale Temptation for Men Il Profvmo Osmo Scents Mandarine James Heeley Menthe Fraiche JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus JoAnne Bassett Versailles Dorin Roses des Vents Nord Rose en Bos Viridescent