Marki » C » szyprowe « Grupy

Eau Dynamisante Clarins dla kobiet i mężczyzn

Eau Dynamisante Clarins dla kobiet i mężczyzn

Eau Dynamisante marki Clarins to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau Dynamisante został wydany w 1987 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Courtin-Clarins. Nutami głowy są pomarańcza, kolendra, kminek, cytryna amalfi i petitgrain; nutami serca są rozmaryn, goździk (roślina), kardamon i tymianek; nutą bazy jest paczula.

Pomarańcza Kolendra Kminek Cytryna Amalfi Petitgrain

Rozmaryn Goździk (roślina) Kardamon Tymianek

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Dynamisante by Clarins.

O de Lancome

Eau Dynamisante Recenzje Perfum

coralin
coralin

Fantastyczny na upały, szczególnie w porze poobiedniej, kiedy nie możemy pozwolić sobie na sjestę. Działa pobudzająco. Pachnie przede wszystkim ziołowo: rozmaryn i tymianek rządzą. Jest to woda co całego ciała, nawet próbka w tym przypadku to była buteleczka 15 ml.

mala9mi
mala9mi

Dziwny zapach. Nie mogę powiedzieć, że mi się podoba i że chciałabym się w niego wwąchiwać w nieskończoność. Ale ma jedną niezaprzeczalną zaletę - jest idealny na upały. Wiosną czy latem miewam takie dni, szczególnie, kiedy jest gorąco, upalnie, że zapachy mnie drażnią. Nawet te najbardziej cytrusowe i orzeźwiające z mojej kolekcji wydają się zbyt słodkie, lepkie i przytłaczające. Wtedy chętnie sięgam bo Eau Dynamisante. Zapach jest zielony, ziołowy i tylko lekko cytrusowy. Żadnej słodyczy, żadnej lepkości. Tylko gorzkawe orzeźwienie - tymianek, paczula, rozmaryn i kawałek skórki cytrynowej. Świetnie orzeźwia, dodaje energii.
Szkoda, że jest tak krótkotrwały bo czuć go jedynie przez godzinę, dwie. Mi wbrew pozorom całkiem przyjemnie się nosi, nawet jako zapach na co dzień.
W składzie ma glicerynę, dość wysoko więc radziłabym uważać na ubrania. Ja co prawda plam jeszcze się nie doczekałam ale specjalnie go używam dłuższą chwilę przed założeniem ubrań.

Maverick
Maverick

Kojarzy mi sie z klasycznym 'Byc Moze', ktore uzywala moja mama. Jest tylko mniej agresywny, bardziej cytrusowy. Bardzo przyjemny, otulajacy zapach. Dokladnie tak jak zebra napisala, nie sa to typowe perfumy - raczej cos w rodzaju aromaterapii i nadaja sie bardziej do skrapiania, masowania ciala po kapieli niz perfumowania sie przed wyjsciem. Na mnie Eau Dynamisante dziala jak kawa - powoduje przyplyw energii i uwalnia mile wspomnienia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clarins Eau Dynamisante, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clarins Eau Dynamisante, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Dynamisante marki Clarins. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Dynamisante marki Clarins reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum Annick Goutal Eau d'Hadrien Yves Saint Laurent Opium Hermes Concentre d`Orange Verte Bottega Veneta Bottega Veneta Annick Goutal Mandragore Estée Lauder Sensuous Noir Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Etro Pegaso Parfum d`Empire Azemour Les Orangers L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe Serge Lutens Fille en Aiguilles By Kilian Straight to Heaven Lancome Magie Noire Hermes Eau des Merveilles Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Clinique Aromatics Elixir Hermes Voyage d'Hermes Parfum