Marki » C » szyprowe « Grupy

Eau Dynamisante Clarins dla kobiet i mężczyzn

Eau Dynamisante Clarins dla kobiet i mężczyzn

Eau Dynamisante marki Clarins to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau Dynamisante został wydany w 1987 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Courtin-Clarins. Nutami głowy są pomarańcza, kolendra, kminek, cytryna amalfi i petitgrain; nutami serca są rozmaryn, goździk (roślina), kardamon i tymianek; nutą bazy jest paczula.

Pomarańcza Kolendra Kminek Cytryna Amalfi Petitgrain

Rozmaryn Goździk (roślina) Kardamon Tymianek

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Dynamisante by Clarins.

O de Lancome

Eau Dynamisante Recenzje Perfum

Maverick
Maverick

Kojarzy mi sie z klasycznym 'Byc Moze', ktore uzywala moja mama. Jest tylko mniej agresywny, bardziej cytrusowy. Bardzo przyjemny, otulajacy zapach. Dokladnie tak jak zebra napisala, nie sa to typowe perfumy - raczej cos w rodzaju aromaterapii i nadaja sie bardziej do skrapiania, masowania ciala po kapieli niz perfumowania sie przed wyjsciem. Na mnie Eau Dynamisante dziala jak kawa - powoduje przyplyw energii i uwalnia mile wspomnienia.

Eau Dynamisante by Clarins 3.50 out of 5 based on 15 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clarins Eau Dynamisante, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clarins Eau Dynamisante, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Dynamisante marki Clarins. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Dynamisante marki Clarins reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum Annick Goutal Eau d'Hadrien Yves Saint Laurent Opium Hermes Concentre d`Orange Verte Bottega Veneta Bottega Veneta Estée Lauder Sensuous Noir Annick Goutal Mandragore Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Etro Pegaso Parfum d`Empire Azemour Les Orangers L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe Serge Lutens Fille en Aiguilles Hermes Eau des Merveilles By Kilian Straight to Heaven Lancome Magie Noire Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Hermes Voyage d'Hermes Parfum Clinique Aromatics Elixir