Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

tytoniowy
ziołowy
lekko korzenny
Sexx City dla mężczyzn Zdjęcia

Sexx marki City to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi daktyle; nutami serca są kolendra i szałwia; nutami bazy są skóra i tytoń.

Daktyle

Kolendra Szałwia

Skóra Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexx by City.

Sexx Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum City Sexx, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu City Sexx, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexx marki City. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexx marki City reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Balenciaga Rumba Creed Himalaya Davidoff Zino Davidoff Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Bijan DNA for Men 2004 Clive Christian No. 1 Seven Skies Lalita Keiko Mecheri Musc Mazzolari Lei En Voyage Perfumes Makeda Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Men Swiss Arabian Mukhalat Malaki