Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Fondente Extra Cioccolato Mon Amour dla kobiet

Fondente Extra Cioccolato Mon Amour dla kobiet

kakaowy
Fondente Extra Cioccolato Mon Amour dla kobiet Zdjęcia Fondente Extra Cioccolato Mon Amour dla kobiet Zdjęcia Fondente Extra Cioccolato Mon Amour dla kobiet Zdjęcia

Fondente Extra marki Cioccolato Mon Amour to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Fondente Extra został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są pomarańcza i mandarynka; nutami serca są miód, morela i ciemna czekolada; nutami bazy są paczula, ambra i wanilia.

Pomarańcza Mandarynka

Miód Morela Ciemna czekolada

Paczula Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fondente Extra by Cioccolato Mon Amour.

Angel

Fondente Extra Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Mniam!

Cioccolato Mon Amour - o! - szyld firmy nie jest tu od rzeczy, bo to faktycznie czekolada i to taka do pokochania. Nazwa samych perfum - Fondente Extra - także nie kłamie, bo to cud-pachnidło faktycznie zgrabnie oddające woń czekolady: ciemnej, prawdziwej i wysokobudżetowej. Powiedziała bym, że to jedna z najlepszych czekolad jakie w perfumach wąchałam.

Większości nut nie wyczuwam wcale i nawet mnie to cieszy, a sam zapach jest bardzo monolityczny i nie specjalnie ewoluujący. Jest tona czekolady, łyżka paczulowego olejku i naparstek miodu. Twórcy perfum skupiali się raczej na oddaniu zapachu ciemnej, bardzo szlachetnej czekolady i zrobili to tak dobrze, iż momentami nie jestem w stanie oprzeć się wrażeniu, że wyczuwam świeżutką miazgę kakaowca - cudownie!

Parametry użytkowe też niczego sobie, bo powyżej przeciętnych. Reasumując: mmmmmmm! Mniam!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cioccolato Mon Amour Fondente Extra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cioccolato Mon Amour Fondente Extra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fondente Extra marki Cioccolato Mon Amour. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fondente Extra marki Cioccolato Mon Amour reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Davidoff Good Life Coppeneur Eau de Cacao Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut Deborah Vaniglia Demeter Fragrance Caramel I Profumi di Firenze Talco Delicato Des Filles a la Vanille Patchouli Black Phoenix Alchemy Lab Mme. Moriarty Misfortune Teller Jessica Simpson Taste Thierry Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum Serge Lutens Rahat Loukoum Strange Invisible Perfumes Elektrou