Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Rituel du Siam Cinq Mondes dla kobiet i mężczyzn

Rituel du Siam Cinq Mondes dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy

Rituel du Siam marki Cinq Mondes to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rituel du Siam został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Pierre Bethouart. Nutami głowy są liść kolendry, cytrusy i bergamotka; nutami serca są imbir, cynamon i pieprz; nutą bazy jest drzewo gwajakowe.

Liść kolendry Cytrusy Bergamotka

Imbir Cynamon Pieprz

Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rituel du Siam by Cinq Mondes.

Rituel du Siam Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cinq Mondes Rituel du Siam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cinq Mondes Rituel du Siam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rituel du Siam marki Cinq Mondes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rituel du Siam marki Cinq Mondes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
O Boticario Connexion The Party The Ten Party 1986 DSH Perfumes Piment et Chocolat Rasasi Blue For Men Rasasi Deserve Men Cuba Paris Cuba Jungle Zebra NANADEBARY Green Profumi di Pantelleria Maestrale Roccobarocco Fashion Man Nickel Eau Maximum Demeter Fragrance Gingerale Keiko Mecheri Paname