Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Rituel de Java Cinq Mondes dla mężczyzn

Rituel de Java Cinq Mondes dla mężczyzn

cynamonowy
kamforowy

Rituel de Java marki Cinq Mondes to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Rituel de Java został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Nutę głowy stanowi eukaliptus; nutami serca są cynamon i nuty drzewne; nutami bazy są paczula i cedr virginia.

Eukaliptus

Cynamon Nuty drzewne

Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rituel de Java by Cinq Mondes.

Rituel de Java Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cinq Mondes Rituel de Java, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cinq Mondes Rituel de Java, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rituel de Java marki Cinq Mondes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rituel de Java marki Cinq Mondes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Celine Celine Creed Original Vetiver Acqua di Biella Ca' Luna Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Monsieur Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Diptyque L'Eau Trois Annick Goutal Mandragore Pourpre Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Franck Olivier Forever for Him Anya`s Garden Temple Montale Amber & Spices Tauer Perfumes 12 Eau D'Epices