Marki » C » « Grupy

Huile Somptueuse de l'Orient Cinq Mondes dla kobiet

cynamonowy
kamforowy
pikantny

Huile Somptueuse de l'Orient marki Cinq Mondes to perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, cynamon, eukaliptus, sezam i oliwka.

Cedr Virginia Cynamon Eukaliptus Sezam Oliwka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Huile Somptueuse de l'Orient by Cinq Mondes.

Huile Somptueuse de l'Orient Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cinq Mondes Huile Somptueuse de l'Orient, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cinq Mondes Huile Somptueuse de l'Orient, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Huile Somptueuse de l'Orient marki Cinq Mondes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Huile Somptueuse de l'Orient marki Cinq Mondes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Rance 1795 Laetitia Millesime Zara Lirio de Agua Romea D`Ameor The Mistresses of Louis XIV Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Matin Faconnable Face a Face pour Homme Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Cologne Noire Police Pure Man Profumum Roma Thundra Novae Plus Shinny Red Laurence Dumont Charmes Secrets: Passion Absolue LR Desperate Housewives Lynette Paolo Gigli Acqua