Marki » C » kwiatowe « Grupy

Eau Egyptienne Limited Edition Cinq Mondes dla kobiet

Eau Egyptienne Limited Edition Cinq Mondes dla kobiet

dymny
Eau Egyptienne Limited Edition Cinq Mondes dla kobiet Zdjęcia

Eau Egyptienne Limited Edition marki Cinq Mondes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak lotos, kminek, róża, mięta, olibanum, mirra, jaśmin i mastyks.

Lotos Kminek Róża Mięta Olibanum Mirra Jaśmin Mastyks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Egyptienne Limited Edition by Cinq Mondes.

Eau Egyptienne Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Egyptienne Limited Edition marki Cinq Mondes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Egyptienne Limited Edition marki Cinq Mondes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Etro Dianthus L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Parfums DelRae Amoureuse Aveda Desert Pure-Fume Joshua Tree Paris Hilton Fairy Dust Demeter Fragrance Honeysuckle Sarah Horowitz Parfums Perfect Tuberose Guerlain Muguet Calypso Christiane Celle Calypso Rose Apothia IF Tonatto Profumi Notte a Taif Des Filles a la Vanille Musc Venitien