Marki » C » aromatyczne « Grupy

Eau Egyptienne Cinq Mondes dla kobiet

Eau Egyptienne Cinq Mondes dla kobiet

Eau Egyptienne marki Cinq Mondes to aromatyczne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak lotos, kminek, róża, mięta, mirra, cyprys, geranium, jaśmin, jałowiec, pistacja, olibanum i mastyks.

Lotos Kminek Róża Mięta Mirra Cyprys Geranium Jaśmin Jałowiec Pistacja Olibanum Mastyks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Egyptienne by Cinq Mondes.

Eau Egyptienne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cinq Mondes Eau Egyptienne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cinq Mondes Eau Egyptienne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Egyptienne marki Cinq Mondes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Egyptienne marki Cinq Mondes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion Lostmarch Din-Dan Le Jardin Retrouve Verveine O Boticario Thaty Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive Julian Rouas Swing Exstasy Night Max Deville Camera Ayala Moriel Lovender CB I Hate Perfume Lavender Tea Ann Taylor Chic Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville Intelligent Nutrients Nurture