Marki » C » kwiatowo - wodne « Grupy

Waterfalls Cindy Crawford dla kobiet

Waterfalls Cindy Crawford dla kobiet

Miałem: 7 Chcę: 2

Waterfalls marki Cindy Crawford to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Waterfalls został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są mandarynka, liść czarnej porzeczki, pieprz, jabłko, cytryna i bergamotka; nutami serca są fiołek, dzika piwonia, jaśmin, Żółta frezja, ylang-ylang, konwalia i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, cedr i białe piżmo.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki Pieprz Jabłko Cytryna Bergamotka

Fiołek Dzika piwonia Jaśmin Żółta frezja Ylang-ylang Konwalia Lotos

Drzewo sandałowe Ambra Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Waterfalls by Cindy Crawford.

BLV

Waterfalls Recenzje Perfum

amanda
amanda

Kolejny letni zapach dziś mam na uwadze , zresztą pogoda jak najbardziej skłania ku sięganiu po zapachy z grupy wodnej.
I kolejny od słynnej modelki , raczej jak przypuszczam wszystkie raczej zostają w kręgu lekkich .

Niby wodna kategoria , ale nie potrafię wychwycić tej wodności.
Po dość ostrym pieprznym wejściu pojawia się świeży przyjemny acz łagodny aromat cytryny z lekką cierpkością liścia porzeczki .

Bardziej postawiłabym na owocowo kwiatową , niż wodną kategorię gdyż jest to zdecydowanie takie połączenie .
Z kwiatów nie można wyodrębnić konkretnie żadnego ,, są zbyt delikatne jakby rozmyte bynajmniej nie w tej rzekomej wodności.

Można jeszcze pokusić się ewentualnie o białe piżmo gdzieś przewijające się w końcowej fazie.

Ciekawszy był jej poprzedni zapach Summer Day.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cindy Crawford Waterfalls, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cindy Crawford Waterfalls, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Waterfalls marki Cindy Crawford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Waterfalls marki Cindy Crawford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Davidoff Cool Water Puma Puma Aqua Woman Michael Kors Island Bath and Body Works Freshwater Cucumber Matthew Williamson Lotus Adidas Natural Vitality Halloween Halloween Kiss Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 DSQUARED² She Wood Crystal Creek Wood Clean Outdoor Shower Fresh Bath and Body Works Rainkissed Leaves Galimard Si Tu Savais...