Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Joyful Cindy Crawford dla kobiet

Joyful Cindy Crawford dla kobiet

Joyful marki Cindy Crawford to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Givaudan. Nutami głowy są frezja, brzoskwinia i cytryna; nutami serca są cynamon, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, benzoes i cedr.

Frezja Brzoskwinia Cytryna

Cynamon Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Benzoes Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joyful by Cindy Crawford.

Joyful Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cindy Crawford Joyful, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cindy Crawford Joyful, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joyful marki Cindy Crawford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joyful marki Cindy Crawford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Celebration Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion Ted Lapidus Creation Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy Donna Karan DKNY Be Delicious Shine Fragonard Belle de Soleil Christian Lacroix Eau Florale Bleue Lilly Pulitzer Squeeze Fragonard Eau Fantasque Victoria`s Secret Secret Charm Katy Perry Purr Rituals No. 04 Violet & White Lily