Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Theleme Cindy C. dla kobiet

Theleme Cindy C. dla kobiet

Theleme marki Cindy C. to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, cytryna, truskawka i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, róża i paczula; nutami bazy są ambra i wanilia.

Bergamotka Pomarańcza Cytryna Truskawka Brzoskwinia

Jaśmin Róża Paczula

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Theleme by Cindy C..

Theleme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cindy C. Theleme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cindy C. Theleme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Theleme marki Cindy C.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Theleme marki Cindy C. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cindy Crawford Joyful s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer The Body Shop Dewberry Perfume Oil Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume Kanebo Milano Collection 2009 Eau de Parfum biehl parfumkunstwerke pc01 M. Micallef Floral Cacharel Amor Amor Delight Infusion Organique Indochine Marc de la Morandiere Ayako Sorelle Fontana If for Women