Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Theleme Cindy C. dla kobiet

Theleme Cindy C. dla kobiet

Theleme marki Cindy C. to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, cytryna, truskawka i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, róża i paczula; nutami bazy są ambra i wanilia.

Bergamotka Pomarańcza Cytryna Truskawka Brzoskwinia

Jaśmin Róża Paczula

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Theleme by Cindy C..

Theleme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cindy C. Theleme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cindy C. Theleme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Theleme marki Cindy C.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Theleme marki Cindy C. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Smile Click Victoria`s Secret Dream Angels Desire Carven Carven Couture Dzintars Pergolese Gai Mattiolo Gai Mattiolo Massimo Dutti En Esencia Sarah Jessica Parker SJP NYC Mistral Lychee Rose Regency Cosmetics Sassique Renato Balestra Diamante Nero Louis Feraud Eau des Sens LR LR Classics Martinique