Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Atomik Cindy C. dla kobiet

Atomik Cindy C. dla kobiet

Atomik marki Cindy C. to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są tangeryna i Śliwka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i pralina; nutami bazy są ambra, fasolka tonka, drzewo sandałowe i wanilia.

Tangeryna Śliwka

Jaśmin Ylang-ylang Pralina

Ambra Fasolka tonka Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Atomik by Cindy C..

Atomik Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cindy C. Atomik, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cindy C. Atomik, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Atomik marki Cindy C.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Atomik marki Cindy C. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Kylie Minogue Sweet Darling Hard Candy Hard Candy Bath and Body Works Brown Sugar & Fig Cioccolato Mon Amour Bianco Classico Le Prince Jardinier Ciel, Mon Jardin! Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Carol`s Daughter Mary J. Blige My Life Gres Caline Night Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Ulric de Varens Ottomane En Voyage Perfumes Carmel de Ville