Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Mystic Scent Cigar dla mężczyzn

dymny
tytoniowy
Mystic Scent Cigar dla mężczyzn Zdjęcia

Mystic Scent marki Cigar to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Mystic Scent został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna, tangeryna, elemi i różowy pieprz; nutami serca są kadzidło, tytoń, olibanum i drzewo gwajakowe; nutami bazy są paczula, agar (oud), amyris, ambra, piżmo, labdanum i wanilia bourbon.

Grejpfrut Cytryna Tangeryna Elemi Różowy pieprz

Kadzidło Tytoń Olibanum Drzewo gwajakowe

Paczula Agar (oud) Amyris Ambra Piżmo Labdanum Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mystic Scent by Cigar.

Mystic Scent Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cigar Mystic Scent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cigar Mystic Scent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mystic Scent marki Cigar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mystic Scent marki Cigar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Cerruti 1881 Amber pour Homme Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme s.Oliver s.Oliver Sport 1 Male Breil Milano Breil Milano Fragrance for Man Canali Canali Style Ferrari Ferrari Uomo Estée Lauder Brasil Dream for Him Ted Baker Endurance Anya`s Garden Temple Cuba Paris Cuba Orange Smell Bent Violet Tendencies The Different Company Sens et Bois