Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Essence de Bois Precieux Cigar dla mężczyzn

Essence de Bois Precieux Cigar dla mężczyzn

cynamonowy
Essence de Bois Precieux Cigar dla mężczyzn Zdjęcia

Essence de Bois Precieux marki Cigar to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Essence de Bois Precieux został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są szafran, oregano, kardamon, cynamon, gałka muszkatołowa i kadzidło; nutami serca są papirus i drzewo kaszmirowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, paczula, wanilia bourbon, ambra i piżmo.

Szafran Oregano Kardamon Cynamon Gałka muszkatołowa Kadzidło

Papirus Drzewo kaszmirowe

Drzewo sandałowe Cedr Paczula Wanilia bourbon Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essence de Bois Precieux by Cigar.

Essence de Bois Precieux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cigar Essence de Bois Precieux, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cigar Essence de Bois Precieux, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essence de Bois Precieux marki Cigar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essence de Bois Precieux marki Cigar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Jil Sander Jil Van Cleef & Arpels Birmane L`Occitane en Provence Eau des Baux Creed Bois du Portugal ID Parfums Le Temps de Reines Thierry Mugler A*Men Pure Malt Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition Serge Lutens Fille en Aiguilles Profumi del Forte Versilia Vintage Boise D.S. & Durga Smoked Amber Atelier Cologne Bois Blonds I Profumi di Firenze Ambra del Nepal