Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Aromatic Amber Cigar dla mężczyzn

Aromatic Amber Cigar dla mężczyzn

Aromatic Amber Cigar dla mężczyzn Zdjęcia

Aromatic Amber marki Cigar to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Aromatic Amber został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są pieprz, gałka muszkatołowa i bergamotka; nutami serca są lawenda, jabłko i kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra, wanilia, cedr i piżmo.

Pieprz Gałka muszkatołowa Bergamotka

Lawenda Jabłko Kwiat pomarańczy

Ambra Wanilia Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aromatic Amber by Cigar.

Aromatic Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cigar Aromatic Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cigar Aromatic Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aromatic Amber marki Cigar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aromatic Amber marki Cigar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Nikos Nikos Alfred Dunhill Dunhill Pursuit Pierre Balmain Ambre Gris Ted Lapidus Fou D`Elle Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Man Guerlain Iris Ganache Montale Aoud Red Flowers Reminiscence Eau de Patchouli Mistral Balinese Vanilla Rasasi Dhaneloudh Al Nafees SoOud Kanz