Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Love Trap Sensual Heaven Chupa Chups dla kobiet

Love Trap Sensual Heaven Chupa Chups dla kobiet

karmelowy
Love Trap Sensual Heaven Chupa Chups dla kobiet Zdjęcia

Love Trap Sensual Heaven marki Chupa Chups to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Love Trap Sensual Heaven został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są i czerwone jagody; nutami serca są róża, brzoskwinia i karmel; nutami bazy są piżmo, wanilia i kokos.

Czerwone jagody

Róża Brzoskwinia Karmel

Piżmo Wanilia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Trap Sensual Heaven by Chupa Chups.

Love Trap Sensual Heaven Recenzje Perfum

Love Trap Sensual Heaven by Chupa Chups 5.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chupa Chups Love Trap Sensual Heaven, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chupa Chups Love Trap Sensual Heaven, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Trap Sensual Heaven marki Chupa Chups. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Trap Sensual Heaven marki Chupa Chups reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Wish Comptoir Sud Pacifique Vanille Coco Comptoir Sud Pacifique Matin Calin Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour Celine Fever Thierry Mugler Angel Forever Il Profvmo Chocolat Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison Demeter Fragrance Caramel Voluspa Jasmine Brown Sugar Playboy Play It Sexy Lush Snowcake