Marki » C » aromatyczne « Grupy

STREAM Blue Christine Lavoisier Parfums dla mężczyzn

STREAM Blue Christine Lavoisier Parfums dla mężczyzn

morski

STREAM Blue marki Christine Lavoisier Parfums to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty morskie, cytrusy, nuty ziołowe i nuty przyprawowe.

Nuty morskie Cytrusy Nuty ziołowe Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about STREAM Blue by Christine Lavoisier Parfums.

STREAM Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christine Lavoisier Parfums STREAM Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christine Lavoisier Parfums STREAM Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum STREAM Blue marki Christine Lavoisier Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu STREAM Blue marki Christine Lavoisier Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Benetton B. United Man Burberry Burberry Summer for Men Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Penhaligon`s Lavandula Puma Urban Motion for Him DSH Perfumes Bon Vivant Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Demeter Fragrance Ginseng Root Caswell Massey Michelsen's Bay Rum Black Phoenix Alchemy Lab Alana Patel