Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Life Sence Christine Lavoisier Parfums dla kobiet

Life Sence Christine Lavoisier Parfums dla kobiet

tropikalny
ozonowy

Life Sence marki Christine Lavoisier Parfums to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, zielone mango, grejpfrut, lotos, zielona herbata, cedr i drzewo sandałowe.

Cytryna Zielone mango Grejpfrut Lotos Zielona herbata Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life Sence by Christine Lavoisier Parfums.

Life Sence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christine Lavoisier Parfums Life Sence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christine Lavoisier Parfums Life Sence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life Sence marki Christine Lavoisier Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life Sence marki Christine Lavoisier Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Annayake Hanami Chaumet Chaumet Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver Versace Versace Essence Emotional Givenchy Fleur d'Interdit Tartine et Chocolat Ptisenbon Egofacto Prends Garde a Toi Lili Bermuda Coral James Heeley Iris de Nuit CB I Hate Perfume Cradle of Light Farmacia SS. Annunziata Takis Lostmarch L’eau de l’Hermine