Marki » C » orientalne « Grupy

X Pose Stardust Christina Aguilera dla kobiet

X Pose Stardust Christina Aguilera dla kobiet

kakaowy
miodowy

X Pose Stardust marki Christina Aguilera to orientalne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty owocowe i biały miód; nutami serca są kakao, nuty drzewne i tuberoza; nutami bazy są cedr virginia i ambra.

Nuty owocowe Biały miód

Kakao Nuty drzewne Tuberoza

Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about X Pose Stardust by Christina Aguilera.

X Pose Stardust Recenzje Perfum

Lilah
Lilah

Zapach który nosiłam prawie 10 lat temu, a pamiętam do tej pory. Pamiętam również wrażenie, jakie robił na płci przeciwnej. Szukam czegoś, co pachniałoby choćby w zbliżony sposób, jednak wychodzi na to, że była to kompozycja unikalna i jedyna w swoim rodzaju.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christina Aguilera X Pose Stardust, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christina Aguilera X Pose Stardust, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum X Pose Stardust marki Christina Aguilera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu X Pose Stardust marki Christina Aguilera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella Nina Ricci Nina Lancome Miracle Lanvin Eclat d’Arpège Alfred Dunhill Desire for a Woman Cacharel Promesse Lolita Lempicka Lolita Lempicka Alexander McQueen My Queen Moschino Moschino Funny! Giorgio Armani Armani Code for Women Hugo Boss Deep Red Calvin Klein Eternity Moschino Cheap & Chic I Love Love Burberry Burberry London Special Edition for Men Giorgio Armani Sensi Jewel Dolce&Gabbana D&G Light Blue Versace Jeans Couture Glam Cacharel Promesse Eau Fraîche Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her