Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

X Pose Glamour Christina Aguilera dla kobiet

X Pose Glamour Christina Aguilera dla kobiet

Miałem: 3

X Pose Glamour Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia X Pose Glamour Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia X Pose Glamour Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia

X Pose Glamour marki Christina Aguilera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty owocowe i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, frezja i fiołek; nutami bazy są piżmo, paczula i wanilia.

Nuty owocowe Brzoskwinia

Jaśmin Frezja Fiołek

Piżmo Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about X Pose Glamour by Christina Aguilera.

X Pose Glamour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christina Aguilera X Pose Glamour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christina Aguilera X Pose Glamour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum X Pose Glamour marki Christina Aguilera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu X Pose Glamour marki Christina Aguilera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Jardin d'Interdit Emanuel Ungaro Apparition Juicy Couture Juicy Girl Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer Indult Manakara Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Gold Edition The Body Shop White Musk White Hot Summer La Senza Discover Me Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier Sage Machado Jade & Topaz Sarantis B.U. Rockmantic Next Just Pink Bloom