Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

X Pose Glamour Christina Aguilera dla kobiet

X Pose Glamour Christina Aguilera dla kobiet

Miałem: 3

X Pose Glamour Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia X Pose Glamour Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia X Pose Glamour Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia

X Pose Glamour marki Christina Aguilera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty owocowe i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, frezja i fiołek; nutami bazy są piżmo, paczula i wanilia.

Nuty owocowe Brzoskwinia

Jaśmin Frezja Fiołek

Piżmo Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about X Pose Glamour by Christina Aguilera.

X Pose Glamour Recenzje Perfum

X Pose Glamour by Christina Aguilera 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christina Aguilera X Pose Glamour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christina Aguilera X Pose Glamour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum X Pose Glamour marki Christina Aguilera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu X Pose Glamour marki Christina Aguilera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Bright Crystal La Perla Io Naomi Campbell Eternal Beauty Harajuku Lovers Harajuku Lovers G Agatha Ruiz de la Prada Gotas de Color Sanrio Momoberry Ulric de Varens Varens essentiel Muguet Secret Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet Mila Schön `90 Sarantis B.U. Heartbeat Filles des Iles Floral Exotique Blue Q Cute As Hell