Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

miodowy
wodny
Woman Christina Aguilera dla kobiet Filmy
Woman Christina Aguilera dla kobiet Zdjęcia

Woman marki Christina Aguilera to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Woman został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz, liczi i gruszka; nutami serca są magnolia, miód, liść fiołka i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i ambra.

Bergamotka Różowy pieprz Liczi Gruszka

Magnolia Miód Liść fiołka Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Woman by Christina Aguilera.

Woman Recenzje Perfum

cirilla
cirilla

Nowy zapach, pod którym podpisuje się Christina posiada jak zwykle uroczą buteleczkę w kształcie (ja mówię kobiecej talii). W środku znajdziemy zapach, który z początku wcale nie jest taki jak na końcu. Kiedy się przystosuje do naszej skóry - czuć miód, ale taki ciepły, jak w rozpuszczonych lodach, gdzie rój pszczół chce uszczknąć nam kawałek ;)
Do tego dochodzi ciepło i niestety lekka nudność drzewa sandałowego, okraszono to fasolą tonką oraz magnolią. Jest słodko, bliskoskórnie. Gdzieś tam majaczy pazur w postaci czerwonego pieprzu, ale bardzo słabo. Szkoda, że ja w tym zapachu nie wyczuwam bergamotki. Tylko minimalnie na początku, a potem zapach staje się ciepły, słodki (nie jest ciężki), ale jakiś taki... nudny? Jak jakieś słabej jakości lody waniliowe. albo bita śmietana, ale taka rozwodniona.
Nie jest źle, jest bezpiecznie.

magdala
magdala

Ach te Wasze recenzje....Dzięki nim, pognałam ci ja do naszego dużego domu towarowego, zwanego szumnie galerią, co by poniuchać "Sławę" Gaguli.No i jak na wiochę przystało, tester wypsikany ( czasami jest gorzej ,bo "zwinięty" pewnie przez gimbazę ;). Rada-nierada, psiknęłam co tam zostało, i tak oto mogę zrecenzować zapach, który bym minęła milion razy obojętnie.Sorry za nudny wstęp. Krystyno A. - nigdy nie byłam wielbicielką ani twojej twórczości, a zapachów w ogóle.A tu wyszedł Ci taki piękny, subtelny, lekko drzewny (lub korzenny) zapach dla ...MĘŻCZYZN. Jak Japonię kocham, toż to męski zapach, i to bardzo ładny.Mój men często jest przeze mnie czyś obdarowywany, więc pamiętam,że podobnie już nieraz pachniał.O, wącham jeszcze raz bloterek, po 5 godz. i dalej dla facetów.Ale jaki ładny, taki delikatny,świeży bez kwasu, chyba ten miodek go trochę osładza, na drzewku sandałowym. Powinni butelki zamienić i reklamę i zysk gwarantowany.Pierwsza bym kupiła.

Ann
Ann

Nie spodziewałam się niczego wielkiego, niczego wielkiego również nie dostałam.
Ta propozycja Aguilery to maksymalnie poprawny politycznie zapach złożony z jedenastu słabo wyczuwalnych nut.
Rozpoczyna się łagodnie owocowo, czuję lekką bergamotkę i gruszkę z minimalną ilością miodu, ale nie tego ziarnistego, ciemnego i pikantnego z gryki, raczej jasnego, delikatnego w smaku. Baza ledwo zaznaczona, całość jest bardzo ulotna i słabo wyczuwalna, choć w zasadzie niebrzydka. Flakonik przyjemny dla oka, w ładnym, kobiecym kształcie i kolorach.

Obecnie lekko przypomina mi rozwodnione, bardziej owocowe Hypnose.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christina Aguilera Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christina Aguilera Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Woman marki Christina Aguilera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Woman marki Christina Aguilera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Beyonce Midnight Heat Giorgio Armani Armani Code for Women Beyonce Heat Gucci Gucci Guilty Yves Saint Laurent Black Opium Versace Crystal Noir Naomi Campbell Naomi Campbell At Night Rihanna Reb'l Fleur Dolce&Gabbana The One Desire Nina Ricci Nina Kenzo Flower by Kenzo Naomi Campbell Bohemian Garden Gabriela Sabatini Miss Gabriela Naomi Campbell Queen of Gold Givenchy Dahlia Noir Jean Paul Gaultier Classique Britney Spears Fantasy Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Giorgio Armani Si Calvin Klein CK IN2U for Her